O firmie

Firma Adamar jest polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją odzieży sportowej i kąpielowej od 1991 roku.

Zagano jest wiodąca marką naszej firmy, obecną na rynku od 2000 roku. Specjalizujemy się w produkcji takich elementów garderoby jak spodenki sportowe, kąpielowe, stroje kąpielowe czy kąpielówki. Posiadamy kolekcje męskie, damskie oraz dziecięce.

Nasza siedziba, biura, hala produkcyjna oraz magazyn mieszczą się w Woli Dalszej, tuż pod Łańcutem, tworząc jednolity kompleks.

Misją, którą niesiemy naszym klientom, jest oferowanie odzieży w bardzo wysokiej jakości za jak najbardziej przystępną cenę tak, aby pozostawać w jak najlepszej relacji jakość/cena.

Celem naszej firmy jest dotarcie do jak największej liczby rynków pozostając wiernym naszym ideom. Co ważne, wszystkie nasze wyroby produkowane są w Polsce, dzięki czemu jesteśmy pewni tego, co oferujemy, a każdy etap produkcji jest kontrolowany i doglądany przez doświadczonych pracowników. Zarówno tkanina, jak i wszelkie części składowe naszych produktów, pochodzą z najlepszych światowych fabryk i posiadają certyfikaty takie jak m. in. Oeko-Tex. Jesteśmy również przyjaciółmi środowiska, o czym świadczy wykorzystywanie tkaniny z recyklingu (przędza wykorzystana do jej produkcji wytwarzana jest z plastikowych butelek) oraz dziesiątki paneli fotowoltaicznych na naszej hali produkcyjnej, dzięki którym energia potrzebna do produkcji pochodzi ze słońca.

Nasze produkty mają właściwości antybakteryjne, są wytrzymałe, szybkoschnące, nadają się idealnie do pływania, wszelkich rodzajów sportu oraz codziennego użytku. Kolekcja ZAGANO jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie wygodę, komfort i funkcjonalność.